Mówca Doskonały – MISTRZOSTWO

Kiedy już zacząłeś przemawiać, szkolić, prowadzić prezentację, chcesz umieć jeszcze więcej. Jeszcze lepiej to robić, ale czego jeszcze możesz się nauczyć? Najczęstsze problemy to jak odpowiednio zarządzać procesami grupowymi, jak używać swojej mowy ciała by wzmocnić przekaz oraz z jakich narzędzi korzystać by Twój przekaz naprawdę był mocny. Tym właśnie zajmie się szkolenie Mówca MASTERY.

 

Podczas tego szkolenia odsłaniamy sekrety i smaczki:

  • Jak poradzić sobie z Trudnymi Uczestnikami, dzięki czemu podejdziesz na spokojnie do każdej sytuacji, w której się znajdziesz.
  • Poznasz Techniki: Dylemat Wyboru i Kontrastu, co pozwoli każdemu Twojemu przemówieniu zaintrygować i pobudzić słuchaczy, dzięki czemu.
  • Jak korzystać z Mowy Ciała, by móc zaznaczyć Twoją pewność, co pozwoli Ci stać się liderem na scenie i poza nią.
  • Zarządzania sceną, czyli umiejętności przestrzennego rozkładania Twojej wypowiedzi, dzięki czemu zrozumienie i pożądana przewidywalność pozwolą na uzyskanie efektu pełnego zrozumienia przez słuchaczy.
  • Zarządzania grupą, a dokładniej procesami zachodzącymi w grupie, co pozwoli Ci na podejmowanie decyzji odnośnie tego jak zachować się i w danym momencie by utrzymać ciekawość całej sali.
  • Modeli i Energii innych mówców, dzięki czemu uzyskasz możliwość skorzystania z poziomów i umiejętności innych osób oraz zastosowania jej do swojej sali, co sprawi, że będziesz mógł odnaleźć się w każdej sytuacji i z każdą grupą docelową.
  • Rysowanie obrazów w głowie audytorium, dzięki czemu uprościsz przekaz i będziesz całkowicie zrozumiany przez odbiorców.

 

Geschäftsmann, beide Daumen hochPonad 19 lat doświadczenia podczas wystąpień publicznych

To szkolenie jest efektem 15 lat doświadczenie podczas wystąpień publicznych zarówno przed 5 osobami jak i 400. Poznasz także narzędzia międzynarodowych trenerów takich jak Blair Singer, Brian Tracy, Anthony Robbins i wielu innych.

 

Gdzie, kiedy, ile?

Wrocław, dokładne miejsce po dokonaniu rejestracji

Terminy podane po prawej stronie w tabelkach. Czas trwania 2 dni, od 10.00 do 16.00

  • 997 zł cena dostępna w okresie 2,5 tygodnia przed wybranym terminem.
  • 790 zł cena dostępna na 2,5 tygodnia przed wybranym terminem.
  • 597 zł cena dostępna na 5,5 tygodni przed wybranym terminem.

** jeżeli nie masz takiej kwoty skorzystaj przy wyborze płatności z rat obsługiwanych przez ALIOR SYNC - przykładowo od 397 zł płacisz 5 rat po 82,63 a przy 10 ratach 42,69 zł. W pierwszym przypadku nadpłacasz zaledwie trochę ponad 13 zł a w drugim trochę niecałe 27 zł. Zwlekania do kolejnego terminu to 50 zł więcej. Wystarczy, że klikniesz w przycisk poniżej i wybierzesz RATY.

Termin, Miejsce:

I termin:
19-20 marca 2016 roku - Wrocław
 
II termin:
05-06 listopada 2016 roku - Wrocław
 
 

Trener Wystąpień Publicznych

Przemysław Huminiecki

Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Od 19 lat występuje publicznie, od 6 lat prowadzi profesjonalne szkolenia. Z wystąpień publicznych przeszkolił już kilkaset osób! W tym temacie poprowadził również prawie 1000h szkoleniowych. Pracował z prezesami firm, dyrektorami i menedżerami małych i dużych firm. Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje w zakresie wystąpień szkoląc się w Polsce i zagranicą. Jego szkolenia to mieszanka rozwoju osobistego i biznesowego co pozwala na przyspieszenie procesu nauki, zgłębienie tematu oraz pokazanie jak profesjonalnie występować na scenie, ucząc, szkoląc, sprzedając czy prowadząc spotkania dla współpracowników.

Dane kontaktowe

E-mail - biuro@huminiecki.pl

Konto bankowe:
09 1950 0001 2006 8722 0049 0002
Think&Grow Sp. z o.o., ul. Rodzinna 9/7, 53-029 Wrocław, tytułem Mówca Doskonały