Przejdź do treści

Mentalny Sprzedawca | Szkolenie SprzedażoweNajskuteczniejsze techniki w rękach słabego mentalnie człowieka są bezużyteczne.

 • Czy wiesz jak przedstawić się by ludzie zamiast od razu przypinać Ci łatkę – sprzedawca, pytali a to ciekawe, możesz powiedzieć coś więcej?
 • Chcesz wiedzieć jak poznać potrzeby emocjonalne klienta, by móc mu przedstawić w odpowiedni sposób swój produkt?
 • Chciałbyś aby klient traktował Cię jako partnera a nie sprzedawcę?
 • A może chciałbyś poznać skuteczne techniki sprzedaży na usuwanie obiekcji czy zamknięcie sprzedaży?
 • To co wiem na pewno, to że chcesz wiedzieć jak uzyskać lepsze rezultaty, prawda?

Nie wiem czy wiesz, ale sprzedaż może się okazać najtrudniejszym zawodem na świecie. Powód nr 1? Ilość odmów i odrzuceń ze strony klientów. Dlatego tak ważne jest również zadbanie o mentalny aspekt ludzkiej psychiki. To jedyne szkolenie we Wrocławiu, które oprócz technik sprzedaży uczy jak podchodzić do sprzedaży w kontekście roli i wzmocnienia. Dzięki temu można utrzymać nastawienie sprzedawcy na wysokim poziomie co w sprzedaży jest ważne, nieprawdaż? To pozwoli Ci na uzyskanie ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych.

Jeżeli uważasz, że mentalność, nastawienie nie ma znaczenia – to szkolenie jest ewidentnie dla Ciebie.

Podczas szkolenia MENTALNY SPRZEDAWCA zaczynamy właśnie od tego elementu i realizujemy odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania. Dzięki temu po wyjściu ze szkolenia możesz od razu zacząć sprzedawać z zupełnie innej perspektywy, wolnej i skutecznej perspektywy.

Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta.

– Jeff Bezos, szef księgarni Amazon

Sprawdzone techniki i narzędzia sprzedaży

Zebraliśmy najskuteczniejsze techniki sprzedaży ze starej biblii sprzedawców oraz w oparciu o nowe przebadane podejścia. Razem tworzy to mix, którego poznanie nie jest możliwością rozwoju tylko koniecznością – być albo nie być dobrym sprzedawcą. Dlatego szkolenia sprzedażowe – Mentalny Sprzedawca to kompendium, w które warto zainwestować czas i pieniądze.

Mentalność Sprzedawcy

Każdy kto zajmuje się sprzedażą lub prowadzi biznes koncentruje się by poznać w jaki sposób może najlepiej sprzedać swoje usługi. Mentalny Sprzedawca, kiedy poznaje te sposoby zaczyna działać korzystając z możliwości zwiększenia swojej sprzedaży. Potrafi zaryzykować, czego nie robią inni gdy poznają nowe techniki. Nowe techniki niczego nie zmienią, jeżeli Twój umysł nie będzie gotowy ich przyjąć i zastosować. I choć wiele osób, mówi, że jest inaczej, to wszystko rozbija się o odpowiedni schematy myślenia.

Szkolenia sprzedażowe Mentalny Sprzedawca – co konkretnie dostaniesz:

Szkolenia Sprzedażowe Wrocław

 • Nauczysz się prezentować w sposób, w który wzbudzi zaufanie i ciekawość
 • Poznasz swoje słabości, czyli gdzie można wbić Ci “szpilkę”
 • Dowiesz się dlaczego nie sprzedajesz niektórych produktów lub usług
 • Nauczysz się najważniejszego i najskuteczniejszego elementu sprzedaży – KONTRAKTOWANIA
 • Poznasz Techniki Usuwania Obiekcji, które pozwolą Ci szybciej zamknąć sprzedaż
 • Zmienisz swoje negatywny przekonania w stosunku do zawodu, który wykonujesz
 • Nauczysz się zamykać sprzedaż 10x szybciej niż przeciętny sprzedawca
 • Poznasz metodę docierania do emocjonalnych potrzeb klienta
 • dowiesz się czym są i jak się bronić przed zasłonami Dymnymi

Czy to szkolenie sprzedażowe Mentalny Sprzedawca jest dla Ciebie? TAK, jeżeli:

Szkolenia Sprzedażowe Wrocław

 • jesteś przedsiębiorcą i chcesz sprzedawać swoje usługi/produktu znacznie efektywniej
 • jesteś sprzedawcą, który chce sprzedawać znacznie więcej
 • czujesz, że możesz więcej osiągnąć i chcesz działać efektywnie
 • potrzebujesz technik, które umożliwią Ci większą sprzedaż
 • jeżeli naprawdę chcesz się czegoś nauczyć poprzez powtarzanie i ćwiczenia
 • szukasz sposobu by wzmocnić swoje nastawienie PRO sprzedażowe
 • chcesz poznać techniki ułatwiające sprzedaż i zwiększające Twój przychód

 Co WYRÓŻNIA szkolenia sprzedażowe Mentalny Sprzedawca?

 • Szkolenia Sprzedażowe Wrocławto jedyne w Polsce szkolenie, które pozwoli Ci zrozumieć istotę współpracy z klientem dzięki zastosowaniu mixu – rozwoju osobistego, psychologii zachowań klienta i skutecznych technik sprzedażowych
 • wyjaśnienie i przekazanie technik, abyś mógł skorzystać z nich w Twojej branży!
 • dzielenie się sekrecikami sprzedażowymi, które pozwolą Ci wystrzelić ze sprzedażą
 • dostaniesz feedback odnośnie Twojego nastawienia, przekonań, mowy ciała w sposób prosty i budujący Twoją wartość w roli sprzedawcy.

Gorzki smak słabej jakości pozostaje długo potem jak zapomni się już o słodyczy niskiej ceny.

– Benjamin Franklin

 Szkolenia Sprzedażowe Wrocław

Ilość osób na szkoleniu:

Ilość osób na szkoleniu odgrywa olbrzymią rolę w procesie przyswajania wiedzy i rozwoju umiejętności. Dlatego max. liczba osób na szkoleniu to 12 osób. To zapewnia komfortowe warunki, odpowiedni poziom energii w grupie oraz możliwość podejścia warsztatowego do nauki umiejętności. Jeżeli Ty też uważasz to za ważny czynnik tzn., że wybór był bardzo trafny.

Czas trwania, miejsce, inwestycja?

kiedy: masz 4 terminy do wyboru (w prawej kolumnie), szkolenie trwa 2 dni (12 godzin), w godz. 10.00-16.00.,

gdzie: Wrocław – szkolenia sprzedażowe (dokładne dane po rejestracji),

ile:

 • 1997 zł cena dostępna w okresie 1 tygodnia przed wybranym terminem.
 • 1495 zł cena dostępna w okresie 4 tygodni przed wybranym terminem.
 • 1297 zł cena dostępna do 4 tygodni przed wybranym terminem.

Co może Cię powstrzymać?

TERMIN: masz do wyboru 4, więc skorzystaj z przedpłaty teraz i jeżeli coś Ci wyskoczy w tym terminie, możesz skorzystać w kolejnym

PIENIĄDZE:

 • nie masz pełnej kwoty? – Wystarczy, że teraz przelejesz 500 zł i dopłacisz na 2 tygodnie pozostałą część, zachowując prawa do cen z przedpłat!
 • jeżeli nie masz takiej kwoty skorzystaj przy wyborze płatności z rat obsługiwanych przez system płatności w TRANSFERUJ.pl. Raty są bardziej opłacalne niż czekanie to kolejnego terminu przedpłaty! Po prostu podejmij decyzję.

gwarancjaOBAWY:

 • Czy szkolenie zadziała? – Tak, nauczysz się rzeczy, które już w pierwszym tygodniu pozwolą Ci prowadzić sprzedaż w zupełnie inny sposób, czego zakończeniem będzie zwiększona sprzedaż.
 • Co jeśli mi się nie spodoba na szkoleniu? – Do drugiej przerwy możesz zawsze powiedzieć to szkolenie jest nie dla mnie i otrzymasz pełen zwrot pieniędzy! Masz zatem całkowitą GWARANCJĘ SATYSFAKCJI.

Kup szkolenie MENTALNY SPRZEDAWCA

ZOBACZ CO MÓWIĄ UCZESTNICY SZKOLEŃ SPRZEDAŻOWYCH

Dzięki szkoleniu prowadzonym przez Ciebie Przemku odzyskałem wiarę w swoje możliwości sprzedażowe, pokonałam lęk przed niepowodzeniem – zawsze się uda, trzeba tylko próbować zdobywać zaufanie klienta.

Ania SARNOWSKA   Podoba mi się sposób w jaki przekazujesz swoją wiedzę. Będąc szczerym, powiem, że uświadomiłeś mi wiele problemów i błędów, które popełniałem. Dzięki Twemu szkoleniu i wspólnym rozmowom zacząłem systematycznie eliminować złe nawyki podczas sprzedaży co zauważyłem przekłada się na skuteczność sprzedaży. Marcin WOLNIK   Przemku dziękuję Tobie za możliwość skorzystania z porad mądrego człowieka i profesjonalisty w swoim fachu.
Cykl szkoleń, w którym mogłem uczestniczyć jest cennym źródłem wzorów zachowań w różnych sytuacjach. Widać, że oprócz teorii masz dużo doświadczenia w sprzedaży i właśnie to, że dzielisz się tym doświadczeniem jest dla mnie szczególnie cenne. Bartosz CZUB

Szkolenia Sprzedażowe Wrocław

Kup szkolenie MENTALNY SPRZEDAWCA

Sprzedaliśmy zamiast samej posadzki cały system przez 3 napisane moje maile i dwa krótkie telefony handlowiec – inwestor w poniedziałek podpisują umowę, działa 🙂

– ŁUKASZ

Przemysław Wiktor HuminieckiPrzemysław Wiktor Huminiecki Swoje doświadczenie zdobywał pracując zarówno w małych firmach jak i w korporacjach. Ma 13 letnie doświadczenie w sprzedawaniu produktów i usług, co czyni go praktykiem sprzedażowym. Jest trenerem biznesu. Specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania czasem, wystąpień publicznych, sprzedaży i NLP.
Prowadzi Life Coaching, Business coaching. Pomaga przedsiębiorcom rozwinąć swoje firmy i zmaksymalizować ich zysk.więcej >>
Dane kontaktowe
E-mail – biuro@huminiecki.pl

Konto bankowe:
88 1020 5242 0000 2102 0430 4952
Think&Grow Sp. z o.o., ul. Krzycka 80a/1, 53-020 Wrocław, tytułem Mentalny Sprzedawca

KUPUJĘ szkolenie MENTALNY SPRZEDAWCA