Jak będzie wyglądał 1 stycznia 2015 roku?

Czy zastanawiasz się jak rozpocząć Nowy Rok pierwszego dnia roku?

Wiele osób zastanawia się jak spędzić Sylwestra, czyli zakończyć Stary i przywitać Nowy Rok. Ma to swoje pełne uzasadnienie, bo potrzebujemy zamykać i otwierać pewne etapy w naszym życiu. Koncentrujemy się mocno tylko na tym jednym momencie a więc godzinie ZERO. Jednakże coraz więcej osób, zastanawia się jak rozpocząć Nowy Rok w pierwszy jego dzień, czyli 1 stycznia. W końcu to pierwszy z 365 dni. Jak myślisz czy ma to znaczenie dla realizacji Twoich Celów?

TAK!

Jest to pierwszy dzień Nowego Roku i od tego dużo zależy jak zaczniesz działać w 2015 roku. Dlatego zastanów się przez chwilę jak chcesz aby Twój Nowy Rok wyglądał. Co chcesz w nim zrealizować, co chcesz aby się zmieniło.

Przykład.

Jeżeli chcesz dajmy na to zmienić swoje nawyki żywieniowe w Nowym Roku, to warto zadbać o to, by już 1 stycznia wprowadzić zmianę i ZACZĄĆ. Uczysz się wtedy, że jest to dla Ciebie ważne, że ma to znaczenie i co ważniejsze nie odkładasz tego do następnego, potem do następnego, a potem do następnego, a potem do następnego …… dnia!

Pytanie.

Warto więc zadać sobie pytanie jak chce by wyglądał mój 2015 rok i jak chcę go rozpocząć aby uzyskać pożądany rezultat.

 

Bezpłatne Zaproszenia na szkolenie Cele 2015 – Obudź Swój Potencjał o wartości 300 zł zostały już rozdane. Jeżeli jednak chcesz wprowadzić w Nowym Roku zmianę w swoim życiu możesz skorzystać jeszcze z rabatu 50%, który obowiązuje do godz. 18.59, 5 grudnia. Kod Rabatowy uzyskasz po wejściu na stronę.

link – https://huminiecki.pl/wordpress/cel-2015/